Servis

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte a situaci budeme okamžitě řěšit. Po vypršení záruční doby můžeme dodat veškeré náhradní díly, nebo nadále servisovat tyto výrobky. Ceny náhradních dílů a servisních služeb se liší podle typu zařízení a složitosti problému. Pro další informace nás prosím kontaktujte.

ariva@ariva.cz

Doprava

Cena dopravy je 10 Kč za km, započítává se cesta tam i zpět (ze Šumperka, případně Prostějova, na místo dodání a zpět). V ceně dopravy není manipulace na místo určení (koupelna, terasa, atd), pouze k příjezdové cestě.  Kupující si zajistí potřebnou techniku nebo dostatečný počet osob na vyložení a umístění na požadované místo. Elektrické zapojení musí zkontrolovat revizní technik! V případě zájmu můžeme zajistit odborné zapojení. Hodina práce 500Kč plus cestovné 250Kč za  hodinu.

Pronájem

Nepřesvědčilo Vás vyzkoušení vířivky v naší prodejně? Je pro Vás lákavá představa vyzkoušení vířivky na delší dobu ve Vašem domě, na terase nebo na zahradě? Bojíte se tak velké investice? Pronajměte si vířivku a vyzkoušejte na vlastní kůži, co všechno umí, její funkce a možnosti.

Nabízíme Vám možnost zapůjčení vířivky na firemní akce, soukromé párty či jakékoliv společenské akce. Dohodněte si telefonicky nebo osobně pronájem vířivky. Dále je možno dohodnout  odvoz na dané místo, zapojení a napuštění vířivky, po skončení akce vypuštění a odvoz vířivky zpátky do místa pronajímatele. Bližší info na tel. č. 603 233 940, nebo osobně v kanceláři firmy.

Pronájem klasické vířivky.

Pronájem mobilní vířivky.

PRONÁJEM KLASICKÝCH VÍŘIVEK JE V SOUČASNOSTI POZASTAVEN!!