Colorterapie

Colorterapie: je procedura, při které se využívá působení barevného spektra světel.
Ve vaně je umístěno speciální podvodní světlo, které dokáže proměnit koupel ve skvělý zážitek.

  • Modrá barva, potřebujete-li se zklidnit a koncentrovat. Dodává klid, vyrovnanost, podporuje kreativitu. Modrá potlačuje chuť k jídlu, tím pomáhá i v boji s nadváhou. Celkově tiší bolest, chladí a harmonizuje. Tuto barvu charakterizují silné uklidňujícími a uspávacími účinky.
  • Zelená barva přirozeně evokuje představu přírody a jejího klidu. Podporuje příjemné pocity, snižuje krevní tlak a tím nám pomáhá lépe usínat. Relaxuje a posiluje zrak. Zelená barva zvyšuje sebevědomí, uklidňuje, zlepšuje náladu, pomáhá uvolnit vnitřní napětí a regeneruje nervový systém.
  • Žlutá barva odráží velké množství světla a energizuje nejen oko, ale i mysl. Pozitivně naladí, dodá energii svalstvu, podpoří léčbu ekzémů. Boj s melancholií a mrzutostí tak bude mnohem jednodušší. Příznivě působí při jaterních problémech.
  • Červená barva rozproudí váš krevní oběh a povzbudí vitalitu. Přináší úlevu při bronchitických a revmatických obtížích, astmatu či onemocněních kůže.
  • Oranžová barva – tato jednoznačně veselá barva bojuje proti depresi, smutku a pesimismu. Je vhodná zejména po ránu, kdy potřebujeme nabít energií a optimismem. Pomáhá při křečích, zácpě a slabosti ledvin.